Beurs.nl monitor iconMarkt Monitor
  • AEX +6,44 905,24 +0,72%
  • DE40 +376,49 22.539,98 +1,70%
  • US500^ +15,91 5.631,56 +0,28%
  • US30^ -23,50 41.982,30 -0,06%
  • EUR/USD 0,00 1,0796 -0,22%
  • WTI -0,19 71,23 -0,27%
  • Gold spot -8,03 3.114,93 -0,26%

Innoconcepts Terug naar discussie overzicht

advies omlaag naar hold van buy bij SNS

262 Posts
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 14 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 4 nr36 1 december 2008 09:26
    Innoconcepts - advies omlaag naar hold van buy bij SNS
    1 december 2008, 9:21 uur | FD.nl/DJ
  2. Bolknak_26F5 1 december 2008 09:34
    Research Morning Note



    InnoConcepts (Buy): End clients impacted and risk profile worsened
    The facts: Although it is clear that InnoConcepts' patented technology is creating value for companies active in plastic packaging (less raw material ,less energy and more design freedom) and has substantial potential, we are downgrading from Buy to Hold.
    Our analysis: Reason one is that we have reduced our revenue forecast for FY09 and beyond as the industry (automotive, chemical, transport and beverages) is cutting back production or because of company specific issues (Schoeller Arca). We have also excluded revenues from a new contract (Fortune 500) because of a lack of information.
    The other reason is that InnoConcepts' disclosure has worsened recently while the company continues to use somewhat aggressive accounting techniques with regards to revenue recognition, both in terms of license contracts and acquisitions (effectively bartering royalty for equity). Balance sheet risk has also increased as IPR receivables substantially exceed IPR revenue.
    Conclusion & Action: Because of the reduced forecast and the increased risk profile, we downgrade from Buy to Hold, new price target EUR 5.75.

    The update above was published in our Research Morning Notes for 01/12/2008 HTML and PDF

  3. [verwijderd] 1 december 2008 09:36
    InnoConcepts: End clients impacted and risk profile worsened - Hold (from Buy), pt EUR 5.75, 01/12/2008
    We downgrade InnoConcepts from Buy to Hold. We have lowered our sales and EBITDA estimates as end-clients are cutting back production, impacting royalty and hardware revenue. The other reasons are worsening disclosure, somewhat aggressive accounting techniques and increased balance sheet risk.

    www.snssecurities.nl/scripts/research...
  4. forum rang 4 nr36 1 december 2008 09:46
    Innoconcepts-advies omlaag naar hold van buy- SNS
    1 december 2008, 9:39 uur | FD.nl/DJ
    AMSTERDAM (FD.nl/DJ)--Analist Martijn den Drijver van SNS Securities heeft het advies voor Innoconcepts verlaagd naar hold van buy. De adviesverlaging volgt op een verlaging van de omzetverwachtingen voor 2009 en verder aangezien de industrie (automotive, chemie, transport en voeding) de productie terugschroeft. Daarnaast stelt de analist dat Innoconcepts' financiele berichtgeving verslechterd is, terwijl het bedrijf ietwat agressieve boekhoudtechnieken hanteert ten aanzien van omzet op het gebied van licentiecontracten en acquisities. Dat brengt een vergroot risicoprofiel mee. Het koersdoel is verlaagd naar euro 5,75 van euro 17,60. Omstreeks 09.35 uur noteert het aandeel 4,8% lager op euro 5,33. (MAN)

    FD.nl/DJ: +31-20-5928456 ; webredactie@fd.nl

    Copyright (c) 2008 Het Financieele Dagblad
  5. Hugo44 1 december 2008 09:47
    Nou, dat hoeft niet hoor. Twee dingen vallen me op, Den Drijver gaat uit van 20 miljoen winst in 2008, dat is een K/W van 6. Verder komt hij tot zijn lagere waardering mede doordat de Fortune 500 klant niet bekend is. Dus zodra Inno die bekend mag maken kunnen de zaken heel anders liggen. Ik heb een beetje het gevoel dat den Drijver hiermee Inno wil dwingen om met die naam te komen.

    Den Drijver verlaagt de omzetverwachting voor 2009, maar eigenlijk denk dat hij geen idee heeft wat Inno in 2009 gaat doen. Hij gaat dan maar aan de veilige kant zitten.
  6. B...K 1 december 2008 09:50
    SNS :Hoewel de technologie van InnoConcepts veel potentieel heeft zal de omzet in FY09 en daarna geraakt worden door lagere productie en investeringen in de automotive, chemie, transport en dranken sector. Daarnaast is het risicoprofiel van de onderneming toegenomen door verslechterde disclosure, agressieve boekhoudmethode en toegenomen balans risico.Koersdoel : 5.70 was 12.00
  7. [verwijderd] 1 december 2008 09:50
    Feitelijk staat er niets nieuws in de update van SNS. Ook geven ze aan het eigenlijk niet goed te weten. Ook de verwijzing naar bv Automotive, een branche waarin Inno niet zit, raakt kant noch wal. Je zou denken dat de Food-sector, waarin Inno dus wel zit, het goed blijft doen en Inno zal hiervan alleen maar profiteren. Rare move van SNS. Volgens mij zijn ze een beetje geirriteerd geraakt, omdat Inno ook hen geen info geeft.

    Pfff, koersdoelverlaging van ruim 17 naar 5,75 eur, hoe geloofwaardig kom je dan over?
  8. [verwijderd] 1 december 2008 09:52
    Er is een partij weer blij met deze visie, aangezien het aandeel weer gedrukt kan worden. Enkele weken geleden was, volgens de sns, Inno het meest recessiebestendige aandeel van de beurs en enkele weken later ziet men allemaal beren op de weg. Verder vergeten ze gemakshalve maar even de Fortune 500 klant, welke volgens mij nu juist een mijlpaal voor Inno is. Jaja het is ongelooflijk wat een anaallist uit naam van zijn werkgever allemaal mag roepen.
  9. [verwijderd] 1 december 2008 09:56
    quote:

    Sixtysound schreef:

    Feitelijk staat er niets nieuws in de update van SNS. Ook geven ze aan het eigenlijk niet goed te weten. Ook de verwijzing naar bv Automotive, een branche waarin Inno niet zit, raakt kant noch wal. Je zou denken dat de Food-sector, waarin Inno dus wel zit, het goed blijft doen en Inno zal hiervan alleen maar profiteren. Rare move van SNS. Volgens mij zijn ze een beetje geirriteerd geraakt, omdat Inno ook hen geen info geeft.
    De verwijzing naar automotive is terecht daar IC een contract heeft met IAC een belangijke toeleverancier aan de autoindustrie.
  10. [verwijderd] 1 december 2008 09:58
    quote:

    guusgeluk1 schreef:

    Er is een partij weer blij met deze visie, aangezien het aandeel weer gedrukt kan worden. Enkele weken geleden was, volgens de sns, Inno het meest recessiebestendige aandeel van de beurs en enkele weken later ziet men allemaal beren op de weg. Verder vergeten ze gemakshalve maar even de Fortune 500 klant, welke volgens mij nu juist een mijlpaal voor Inno is. Jaja het is ongelooflijk wat een anaallist uit naam van zijn werkgever allemaal mag roepen.
    Tja, Fock en consorten kunnen weer lekker goedkoop inkopen doen. En over een paar weken/maanden blijkt dat deze analist het verkeerd had en hebben velen hun aandeeltjes veel te goedkoop bij hen ingeleverd. Misschien krijgt die Drijver wel wat toegeschoven van deze antibeleggers.
  11. [verwijderd] 1 december 2008 10:03
    We have also excluded revenues from a new contract (Fortune 500) because of a lack of information.

    Het spijt me maar daar kan ik Den Drijver geen ongelijk in geven, bestaat die F500 klant eigenlijk wel?
  12. MtBaker 1 december 2008 10:05
    quote:

    B...K schreef:

    SNS :Hoewel de technologie van InnoConcepts veel potentieel heeft zal de omzet in FY09 en daarna geraakt worden door lagere productie en investeringen in de automotive, chemie, transport en dranken sector. Daarnaast is het risicoprofiel van de onderneming toegenomen door verslechterde disclosure, agressieve boekhoudmethode en toegenomen balans risico.Koersdoel : 5.70 was 12.00
    Dit klopt niet, Is 5,75 en was 17,60 in Augustus!! 12 is van de rabo

    Ik sluit me deels aan bij SNS, en wat het forum eigenlijk ook zegt. Tijdelijke communicatie en ook duidelijkheid qua inkomsten.
    Ook ik denk dat ze eigenlijk zeggen gebrek aan info te hebben. Die nieuwe klant kan net zo goed 1 Euro winst bijdragen in 2009, maar we weten nog niets. Misschien is een en ander wel vertraagd. In de laatste communicatie staat zo ongeveer dat nog meer dan anders de winst in de 2de jaarhelft valt, dus op basis daarvan vindt ik de koersdoelverlaging een voorbeeld van achter de markt aanlopen.
  13. Hugo44 1 december 2008 10:13
    In het land der blinden in eenoog koning. Dat gevoel krijg ik een beetje bij den Drijver. Hij laat minder dan eenderde over van het eerder afgegeven koersdoel, terwijl hij aangeeft dat hij niet voldoende info heeft. In zo'n geval moet je dus geen koersdoel afgeven, en rustig wachten tot Innoconcepts met meer informatie komt.

    Ik moet wel toegeven dat ik zelf ook niet blij ben met de manier waarop Innoconcepts met informatie naar buiten komt, ik heb hen daarover ook al gemaild, maar nog niets teruggehoord. Maar den Drijvers verhaal is gewoon inconsistent.
  14. [verwijderd] 1 december 2008 10:54
    quote:

    aktiefje schreef:

    Is deze zoveelste afstraffing nu terecht of niet. Ik weet niet meer wat ik nou met mijn aandelen moet doen. Het houdt niet over zo.
    Persoonlijk blijf ik zitten maar het begint wel meer en meer met tegenzin te worden.

    Gr,
    M041.
  15. Hugo44 1 december 2008 10:55
    Den Drijver houdt zijn WPA voor 2008 gelijk, maar laat van het koersdoel nog geen derde over. Alleen omdat hij te weinig info heeft. Maar hij ziet wel de orders teruglopen in 2009 en 2010. Dat is raar, want Inno is net begonnen aan het uitbreiden van de klantenkring. Den Drijver kan dat niet inschatten, wij ook niet, zelfs Inno zal dat moeilijk kunnen. Wat we wel weten, en den Drijver herhaalt dat ook, is dat Inno's technologie veel potentieel heeft.

    Ik gebrijp trouwens niet dat hij SAS noemt in verband met teruglopende orders, de order van iGPS is kortgeleden nog uitgebreid.
262 Posts
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 14 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beurs.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.124
AB InBev 2 5.538
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.226
ABO-Group 1 25
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.892
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.849
Aedifica 3 926
Aegon 3.258 323.087
AFC Ajax 538 7.092
Affimed NV 2 6.305
ageas 5.844 109.906
Agfa-Gevaert 14 2.064
Ahold 3.538 74.353
Air France - KLM 1.025 35.295
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.051
Alfen 16 25.316
Allfunds Group 4 1.517
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 425
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.987
AMG 972 134.478
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.745
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 496
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.063
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 386
Arcadis 252 8.807
Arcelor Mittal 2.035 321.004
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 287
arGEN-X 17 10.355
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.751
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.631
ASML 1.766 110.402
ASR Nederland 21 4.513
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.978
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 67
Azerion 7 3.449