Beurs.nl monitor iconMarkt Monitor
  • AEX +22,63 823,89 +2,82%
  • DE40 0,00 19.789,62 0,00%
  • US500^ +2,88 5.063,75 +0,06%
  • US30^ +178,90 38.136,60 +0,47%
  • EUR/USD +0,00 1,0953 +0,37%
  • WTI -1,13 59,74 -1,86%
  • Gold spot +1,05 2.984,62 +0,04%

Spyker N.V. Terug naar discussie overzicht

VOORTBESTAAN SPYKER

43 Posts
Pagina: «« 1 2 3 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 13 april 2007 17:18
    In ieder geval heeft Spyker vandaag weer een krachtig herstel laten zien. Het aandeel is de laatste tijd wel heel volatiel, maar m.i., is er komende week, bij normale positieve beursdagen, ruimte naar boven richting 19,00 euro of iets hoger.

    Dit aandeel heeft nog lang niet afgedaan, maar je moet ook niet schrikken van enkele opeenvolgende negatieve dagen zoals ze er deze week zijn geweest.

  2. [verwijderd] 13 april 2007 17:51
    quote:

    JanK1 schreef:

    In ieder geval heeft Spyker vandaag weer een krachtig herstel laten zien. Het aandeel is de laatste tijd wel heel volatiel, maar m.i., is er komende week, bij normale positieve beursdagen, ruimte naar boven richting 19,00 euro of iets hoger.

    Dit aandeel heeft nog lang niet afgedaan, maar je moet ook niet schrikken van enkele opeenvolgende negatieve dagen zoals ze er deze week zijn geweest.

    yep, moeten ze nu wel eens een keer punten pakken in de F1
  3. rlx 14 april 2007 12:16
    Het aandeel hangt echt af van de presentaties van het f1 team. Een top team is misschien 500mil waard en spyker 100miljoen. Stel dat ze volgend jaar in de middenmoot eindigen dan zijn ze toch 250 miljoen waard. Dat is een lekker rendement.
  4. [verwijderd] 16 april 2007 09:58
    quote:

    rlx schreef:

    Het aandeel hangt echt af van de presentaties van het f1 team. Een top team is misschien 500mil waard en spyker 100miljoen. Stel dat ze volgend jaar in de middenmoot eindigen dan zijn ze toch 250 miljoen waard. Dat is een lekker rendement.
    pfff, misschien, stel en dan over rendementen spreken?
  5. AX lover 18 april 2007 12:27
    quote:

    schreef:

    Uit het jaarverslag blijkt dat de de productie en verkoop van sportwagens zwaar verliesgevend is. De winst komt van de in 2006 overgenomen formule 1-renstel van Midland. Slechts drie maanden telde deze renstel vorig jaar mee in de boeken van Spyker en toch voegt het een nettowinst van euro 4,8 mln toe aan het concernresultaat, bij een eigen omzet van euro 16,8 mln.

    Die formule-1 is dus een buitengewoon winstgevende activiteit, met een marge van ruim 30%. Waar die winstgevendheid precies vandaan komt, blijft onduidelijk en wekt zelfs verbazing als verderop in het jaarverslag blijkt dat de renstal fiscale verliezen heeft tot een saldo van bijna euro 50 mln. Als winstmaker wordt gewezen op sponsorgelden van de vorige eigenaar tot euro 11,2 mln (voor belasting).

    Helaas voor Spyker blijkt de bijdrage van de formule-1 activiteit behoorlijk spykerzacht . In het verslag van de accountant staat dat deze cijfers onder voorbehoud zijn opgenomen en pas in de loop van 2007 definitief worden, inclusief goodwill-waardering, mogelijke afschrijvingen en voorzieningen. De definitieve cijfers kunnen, zo wordt geschreven, leiden tot wijzigingen in de jaarcijfers over 2006.
    Bron: FD, via: www.rickwinkelman.nl/page/log/140113/...

    Iemand die hier meer van weet?
  6. [verwijderd] 18 april 2007 22:17
    net als ferrari, uiteindelijk moeten ze toe naar enorme verkopen uit merchandising. kijk maar eens op www.spykerf1.nl en zie daar de shop. een petje voor 30 euro en een pen voor 5 euro, dat moet ervoor zorgen dat het aandeel significant gaat stijgen. dat lijkt een erg simpele redenering, maar soms is het nou eenmaal zo simpel.
  7. sebpb 19 april 2007 10:48
    ik ben eigenlijk meer van mening dat alles wat die Boekhoorn aanraakt in goud veranderd, en ben daarom, bij het dipje van vorige week, maar weer terug in spyker gestapt.

    Echter voorop staat het feit dat die oranje-metallic gespoten C8 op de autorai gewoon tig keer mooier is dan welke Ferrari of Porsche dan ook.
  8. [verwijderd] 20 april 2007 08:36
    Recherche bij Spyker
    Drie leden van de financiële recherche hebben donderdag vergeefs geprobeerd anoniem binnen te komen op de aandeelhoudersvergadering van Spyker. Topman Viktor Muller reageert verbijsterd en zegt geen idee te hebben wat de recherche bij Spyker zoekt. De politie bevestigt het bezoek ‘in verband met politiewerk’, maar zegt ook dat er geen strafrechtelijk onderzoek loopt. (Tel, p.26)
  9. [verwijderd] 20 april 2007 08:50
    quote:

    h.vdbilt schreef:

    Recherche bij Spyker
    Drie leden van de financiële recherche hebben donderdag vergeefs geprobeerd anoniem binnen te komen op de aandeelhoudersvergadering van Spyker. Topman Viktor Muller reageert verbijsterd en zegt geen idee te hebben wat de recherche bij Spyker zoekt. De politie bevestigt het bezoek ‘in verband met politiewerk’, maar zegt ook dat er geen strafrechtelijk onderzoek loopt. (Tel, p.26)
    Tijd om te dumpen. Helaas, dan maar verlies
  10. [verwijderd] 20 april 2007 14:26
    Ben je gek, dumpen? Men komt gewoon kijken of er geen criminelen met zwart geld tussen zitten. Kun je na gaan wat een hysterische reacties allemaal. Zo praat je een bedrijf de grond in. Het wordt allemaal 100x uitvergroot en het gaat gewoon zo als bij andere AH vergaderingen. Laten we aub een beetje positief blijven en trots zijn op zo'n leuk bedrijf als Spyker. Heb er alle vertrouwen in dat het aandeel dit jaar gaat sprinten met een F16 snelheid. Het is een topauto !!
    kekkie
  11. [verwijderd] 20 april 2007 14:28
    Hier nog een uitgebreider bericht: (geen paniek dus)

    Onderzoek recherche op Spyker-bijeenkomst mislukt
    Drie financieel-economische rechercheurs van het politiekorps Amsterdam Amstelland hebben donderdag tevergeefs geprobeerd toegang te krijgen tot de aandeelhoudersvergadering van de luxesportwagenfabirkant Spyker.

    'Wat ik weet is dat ze zich hadden aangemeld als Spykerfans. Tja, zo werkt 't natuurlijk niet', vertelt bestuursvoorzitter Victor Muller. 'Toen de meisjes van de receptie hebben gezegd dat ze een depotbewijs moesten kunnen tonen, zijn ze weggegaan'.

    Muller zegt 'werkelijk geen flauw idee' te hebben waarom de rechercheurs op bezoek kwamen. Als hij op de hoogte was geweest van hun komst had hij ze graag toegelaten. 'Wij hebben niks te verbergen'.

    Volgens een politiewoordvoerder wilden de drie rechercheurs de ava bijwonen 'in verband met politiewerk'. Maar ze ontkent dat er een strafrechtelijk onderzoek loopt naar de producent van luxe sportauto's.

    De Amsterdamse politie stuurt wel vaker financieel-economische rechercheurs naar aandeelhoudersvergaderingen, zo laat de woordvoerder weten. De reden is om 'voeling' met de markt te houden.

    Copyright (c) 2007 Het Financieele Dagblad

  12. [verwijderd] 20 april 2007 14:34
    Gas, veel gas, plankgas

    Zeewolde, 20 april 2006 – Wat is er mooier dan een bezoek aan een jonge autofabrikant in het absolute topsegment? Na binnenkomst onder begeleiding door de fabriek naar de hal die voor de aandeelhoudersvergadering is vrijgemaakt. In de productiehallen blijmoedige Spyker-sleutelaars voor de afwerking tot gereed product dat vooral bestemd is voor de wereldwijde happy few. Zo heeft de doorsnee Amerikaanse klant al zeven auto’s in zijn verzameling en de gemiddelde Midden-Oosten klant al zeventien stuks. Spyker auto’s figureerden onlangs in de film Basic Instinct 2. Naast filmactrice Sharon Stone gaf ook de Spyker Laviolette zich daarin voldoende bloot om op het netvlies van iedere bioscoopbezoeker te blijven hangen.

    Medeoprichter en grootaandeelhouder Victor Muller kreeg van president-commissaris Hessel Lindenberg eerst de gelegenheid om in bijna een uur tijd met een promotiefilm het product Spyker neer te zetten. Daarbij verklaarde hij dat het begrip product in zijn ogen minder van toepassing is, alles draait volgens hem om de naam Spyker als merk. Hij brengt het verhaal met verve. Hij schetst een markt van 15.000 tot 20.000 kopers voor de Spyker auto’s. Daarnaast ziet hij veel mogelijkheden voor merchandising met diverse luxe artikelen onder de naam Spyker. Muller was juist teruggekeerd van bijeenkomsten met Syker-dealers in de Verenigde Staten en die waren enthousiast over de ambities met aanvullende merchandising.

    Uiteraard werd ook de agenda van de jaarvergadering behandeld. Spyker toont vijf jaar na de oprichting in 2000 nog geen winst, maar de resultaten gaan beslist in de richting van zwarte cijfers. Die worden in 2006 nog niet bereikt, maar volgend jaar wel, zo is de overtuiging. De productiecapaciteit is in Zeewolde inmiddels goed voor honderd auto’s per jaar. Vorig jaar is na een veiling VW-dochter Karmann beschikbaar gekomen als leverancier van de belangrijkste delen, chassis en bodies. Daarmee is er voor de komende tijd voldoende aanvoer voor de Spyker-productie. Muller stelt, dat Spyker dan nog meer kan uitbreiden om aan de vraag te voldoen.

    Optimisme alom, maar nog geen winstsituatie. Het nettoverlies is inmiddels wel beduidend teruggebracht, van 5 miljoen euro over 2004 tot 1,9 miljoen over 2005. Als Spyker volgend jaar toch winstgevend wordt, komt de onderneming ook in een andere financieringspositie. Dan wordt bancaire financiering van werkkapitaal mogelijk, nieuwe kapitaalsemissies worden dan niet meer verwacht. De vraag naar een dividendbeleid bij een komende structurele winstsituatie was nog moeilijk te beantwoorden, maar de bereidheid daartoe is dan duidelijk aanwezig.

    De directie wordt uitgebreid met een derde man, Richard Borsboom. Cfo Jaharia blijft op zijn post, maar heeft minder tijd beschikbaar. Hij draagt een deel van zijn werkzaamheden in de raad van bestuur over aan Borsboom. De raad van commissarissen wordt met twee man uitgebreid tot vijf. President-commissaris Lindenberg antwoordde positief op de vraag naar een meer structurele werkverdeling in de raad. Er komen dan twee kerncommissies, waaronder een audit committee.

    Alje Smit.
    Van de VEBsite,
    kekkie

  13. AX lover 20 april 2007 16:10
    @kekkiebek, dat artikel van jou komt zeker uit 2006 en gaat over 2005?? Kan het niet helemaal plaatsen namelijk...
  14. forum rang 10 voda 20 april 2007 16:26
    Ik wil geen nieuwe draad openen, maar kwam dit tegen:

    RTRS-Luchtmacht zoekt met Spyker naar personeel
    VOLKEL (ANP) - Een F16-straaljager van de Koninklijke
    Luchtmacht heeft vrijdagmiddag op vliegbasis Volkel een sprintje
    getrokken met de Nederlandse formule 1-bolide van Spyker. Inzet
    was niet zozeer om te kijken wie snelste was, maar om met de
    publiciteitsstunt meer defensiepersoneel te werven.

    De luchtmacht is naarstig op zoek naar vooral piloten en
    luchtvaarttechnici, vertelde commandant Sander Schnitger van de
    basis Volkel. Met de snelle en sportieve uitstraling van Spyker
    hoopt Defensie extra manschappen binnen te halen. Het zogenoemde
    Full Throttle Event en andere wervingscampagnes moeten enkele
    honderden werknemers opleveren.

    De race over een kilometer tussen piloot Ralph Aarts in zijn
    F16 en formule 1- coureur Christijan Albers in de Spyker oogde
    spectaculair, maar de strijd op de vliegbaan was binnen enkele
    seconden beslist. De Spyker met 700 pk werd na een korte
    voorsprong ingehaald door de F16.

    ((ANP Redactie Economie, email economie(at)anp.nl, +31 20
    504 5999))
  15. [verwijderd] 20 april 2007 20:11
    To my Lover......Stom van mij, sorry, 2006. Dacht in mijn enthousiasme dat ik hem had van 2007. Voortaan moet ik beter opletten #*%^&*.
    kekkie.
43 Posts
Pagina: «« 1 2 3 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beurs.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.153
AB InBev 2 5.543
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.406
ABO-Group 1 25
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.918
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 193
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.884
Aedifica 3 927
Aegon 3.258 323.168
AFC Ajax 538 7.092
Affimed NV 2 6.305
ageas 5.844 109.908
Agfa-Gevaert 14 2.070
Ahold 3.538 74.354
Air France - KLM 1.025 35.309
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.056
Alfen 16 25.438
Allfunds Group 4 1.522
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 426
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 244.177
AMG 972 134.615
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.752
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 501
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.096
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 386
Arcadis 252 8.808
Arcelor Mittal 2.035 321.055
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 287
arGEN-X 17 10.365
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.751
Ascencio 1 30
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.679
ASML 1.767 111.384
ASR Nederland 21 4.521
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 14.259
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 67
Azerion 7 3.455