Beurs.nl monitor iconMarkt Monitor
  • AEX +6,44 905,24 +0,72%
  • DE40 0,00 22.163,49 0,00%
  • US500^ +15,91 5.631,56 +0,28%
  • US30^ -23,50 41.982,30 -0,06%
  • EUR/USD 0,00 1,0793 -0,25%
  • WTI -0,19 71,23 -0,27%
  • Gold spot -8,55 3.114,40 -0,27%

Pharming Oktober 2020 Maand draad.

9.042 Posts
Pagina: «« 1 ... 437 438 439 440 441 ... 453 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 30 oktober 2020 12:01
    De NWO heeft richtlijnen opgesteld voor de klinische onderzoeken die door Covid19 bijna allemaal (ècht waar), dus bij bijna elke Biotech, dus ook bij Pharming vertraging oplopen, of zelfs helemaal afgeblazen worden. De problemen die (kunnen) optreden bij zo'n vertraging worden goed beschreven. De impact op de onderzoeken en de wetenschap is bepaald niet iets om licht over te denken. Extreme gevolgen voor de onderzoekers en daarmee de financiering. Klinieken die de deadlines niet halen waardoor de ontwikkeling van medicatie spaak loopt en financieringsbronnen opdrogen.En dan hebben we het nog niet eens over het belangrijkste nadeel: de forse nadelige gevolgen voor de patiënten. Zij zullen langer moeten wachten op een goed werkend en veilig medicijn. Goed om hier eens nota van te nemen alvorens je vaak ongefundeerde verontwaardiging over de vertraging, vanuit een misplaatst buikgevoel, te spuien....

    Richtlijnen voor lopend onderzoek dat gehinderd wordt door de coronacrisis

    4 juni 2020

    De omvang en de impact van de coronacrisis worden steeds meer voelbaar. Ook de wetenschap is volop getroffen: onderzoeken lopen vertraging op vanwege het sluiten van gebouwen, laboratoria zijn beperkt toegankelijk, het werven van personeel is moeilijker, reizen gaan niet door… om maar een paar voorbeelden te noemen. NWO is zich er bewust van dat deze ongekende crisis ook ongekende situaties met zich meebrengt, met nieuwe vragen en uitdagingen die per onderzoeksproject verschillen.

    www.nwo.nl/actueel/nieuws/2020/06/ric...
  2. forum rang 7 Sharen 30 oktober 2020 12:02
    quote:

    De Monitor - De Pharming Expert schreef op 30 oktober 2020 11:33:

    Ik zie de APDS studie ook nog wel opschuiven. In de outlook is de volgende vertraging alweer op te merken:

    Q2 2020:
    • Investment in the continuing registration-enabling study for leniolisib for APDS, leading to headline data early in 2021.
    Q3 2020:
    • Investment in the continuing registration-enabling study for leniolisib for APDS, leading to headline data mid 2021

    Op zich klopt dit.

    Echter DeVries was uitzonderlijk zelfvezekerd in het webinar over deze nieuwe planning voor leniolisib.
    Terwijl hij wel ruiterlijk toegaf dat PE en AKI flink vertragen, of eigenlijk nu gewoon even stilstaan.
  3. [verwijderd] 30 oktober 2020 12:03
    Over vertraging onderzoeken en de gevolgen: zie

    elsi.health-ri.nl/sites/elsi/files/20...

    Richtlijnenvoor het managenvan klinische trials tijdens de COVID-19(Coronavirus)pandemie Versie 2 (27/03/2020)

    'De European Medicines Agency (EMA), de Good Clinical Practice (GCP)Inspectors Working Group, de Clinical Trials Facilitation and Coordination Group (CTFG, een werkgroep van de Headsof Medicines Agency (HMA)), de Clinical Trials Expert Group (CTEG, een werkgroep van de Europese Commissie bestaande uit de ethische commissies en nationale bevoegde autoriteiten) en de Europese Commissie (EC) erkennen de impactvan COVID-19 op het gezondheidssysteem en de bredere samenleving, en het effect dat het kan hebben op klinische trials en deelnemers aan de trials1. Mogelijk moeten uitzonderlijke maatregelen worden genomen en trials worden aangepast omdat, bijvoorbeeld, deelnemers aan trials in zelfisolatie/quarantaine zitten, beperkt toegang hebben tot openbare ruimtes (waaronder ziekenhuizen) vanwege het risico opverspreiding van infecties en omdat zorgprofessionals betrokkenzijnbij kritieke taken. Daarom ondersteunen deEMA, EC en HMA de inspanningen vande GCP Inspectors Working Groupbij het ontwikkelen van geharmoniseerde richtlijnenop EU/EER-niveau om de negatieve effecten van de COVID-19-pandemie ten aanzien van de uitvoering van klinische trials te verminderen'.

  4. [verwijderd] 30 oktober 2020 12:03
    [quote alias=Declan id=12862244 date=202010301152]
    [...]

    O je denkt dat dat gisteren besloten is ;-)
    Wake Up hier is al vaak over gesproken en de waarheid is dat hij, de CEO, geen nut in een Nasdaq notering zag.
    Voortschrijdend inzicht, 2 com uit de USA plus Robin zullen de CEO hebben doen inzien deze stap toch te zetten.
    Zo zie je dat de CEO het toch niet alleen doet.

    Ruud..
    [/quote

    'Zullen de CEO hebben doen inzien' een grotere modaliteit bestaat er niet.
    ]
  5. [verwijderd] 30 oktober 2020 12:04
    quote:

    Sharen schreef op 30 oktober 2020 12:02:

    [...]
    Op zich klopt dit.
    Echter DeVries was uitzonderlijk zelfvezekerd in het webinar over deze nieuwe planning voor leniolisib.
    Terwijl hij wel ruiterlijk toegaf dat PE en AKI flink vertragen, of eigenlijk nu gewoon even stilstaan.

    Pharming is altijd al 'zelfverzekerd' over de planning voor Leniolisib, terwijl de tijdlijnen ook daar al enkele keren zijn opgeschoven.
  6. Harry3060 30 oktober 2020 12:04
    Kan iemand mij vertellen of er al iets bekend is omtrent de totale goedkeuring voor het gebruik van Ruconest in Amerika?
  7. [verwijderd] 30 oktober 2020 12:05
    quote:

    De Monitor - De Pharming Expert schreef op 30 oktober 2020 11:56:

    [...]

    Een toevoeging op bovenstaande:
    Grappig dat elke letter van het persbericht wordt uitgelicht maar van bovenstaande nog geen enkel spoor te vinden was op het forum.
    Alles is toch te vinden op de website van Pharming zelf. Wat heeft het nu voor zin hier alles neer te zetten? Je kunt ook het webinar terugkijken. Het forum wordt er erg onoverzichtelijk van en het voegt helemaal niets toe.
  8. Bikske 30 oktober 2020 12:06
    Wat een drama aandeel. Er komt weinig nieuw geld in dit aandeel. Alleen shorters die ervan profiteren.
  9. [verwijderd] 30 oktober 2020 12:07
    20 miljoen euro voor door corona vertraagde wetenschappers

    7 oktober 2020

    De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) geeft gevolg aan het verzoek van minister Van Engelshoven van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap om maximaal 20 miljoen euro beschikbaar te stellen voor wetenschappers die door corona vertraging hebben opgelopen.

    www.nwo.nl/actueel/nieuws/2020/10/20-...
  10. forum rang 7 Sharen 30 oktober 2020 12:09
    quote:

    De Monitor - De Pharming Expert schreef op 30 oktober 2020 12:04:

    [...]

    Pharming is altijd al 'zelfverzekerd' over de planning voor Leniolisib, terwijl de tijdlijnen ook daar al enkele keren zijn opgeschoven.
    Ik begrijp dat je dat zegt, met alle eerdere soon en very soon :-)

    Maar kijk anders nog even naar het webinar: de verwachtingen rond leniolisib klinken dit keer echt uitzonderlijk overtuigend.
  11. Namcao 30 oktober 2020 12:09
    quote:

    Harry3060 schreef op 30 oktober 2020 12:04:

    Kan iemand mij vertellen of er al iets bekend is omtrent de totale goedkeuring voor het gebruik van Ruconest in Amerika?
    info bij SDV, a.u.b
  12. [verwijderd] 30 oktober 2020 12:09
    quote:

    Declan schreef op 30 oktober 2020 12:02:

    [...]

    Ik vind het al erg hier op te antwoorden weet je dat het dagelijks trappen naar alles wat Pharming inhoud is triest.
    Ik ben niet bang voor jouw NOK.
    Mensen mogen hun ongenoegen uiten niets mis mee.
    Maar jouw structureel trappen is verwerpelijk.

    Ruud..

    Voorbeelden vraag je ? sla wat bladzijdes terug je kunt ze dagelijks vinden niet te missen.
    Nogmaals ruud, geen valse beschuldigingen doen zonder ook maar enige onderbouwing. Zie ook de modbreak van hiervoor.
  13. [verwijderd] 30 oktober 2020 12:12
    quote:

    Redeemer schreef op 30 oktober 2020 12:05:

    [...]

    Alles is toch te vinden op de website van Pharming zelf. Wat heeft het nu voor zin hier alles neer te zetten? Je kunt ook het webinar terugkijken. Het forum wordt er erg onoverzichtelijk van en het voegt helemaal niets toe.
    Je wilt het niet lezen, dat is heel wat anders. Het voegt wel degelijk wat toe. Mijn stelling die ik al een paar maanden schrijf dat ik verwacht dat ook de tijdlijn van Leniolisib nog wel door gaat schuiven heeft bij deze weer extra onderbouwing gekregen.
  14. [verwijderd] 30 oktober 2020 12:17
    quote:

    Sharen schreef op 30 oktober 2020 12:09:

    [...]
    Ik begrijp dat je dat zegt, met alle eerdere soon en very soon :-)

    Maar kijk anders nog even naar het webinar: de verwachtingen rond leniolisib klinken dit keer echt uitzonderlijk overtuigend.
    Bij het vorige webinar was ook al de meerdere keren, zeer nadrukkelijk uitgesproken wens van de CEO tot een Nasdaq-notering, totaal aan het oog en oor ontsnapt.... Dus zou dat nu anders zijn?
  15. Bikske 30 oktober 2020 12:20
    Pharming shortsell posities zijn niet om naar huis te schrijven. Integendeel. Een duidelijke stijgende trend te zien afgelopen jaar. Wil niet negatief doen maar is wel om rekening mee te houden. Zit er zelf ook in met een verliespostje.
  16. [verwijderd] 30 oktober 2020 12:21
    quote:

    De Monitor - De Pharming Expert schreef op 30 oktober 2020 12:12:

    [...]

    Je wilt het niet lezen, dat is heel wat anders. Het voegt wel degelijk wat toe. Mijn stelling die ik al een paar maanden schrijf dat ik verwacht dat ook de tijdlijn van Leniolisib nog wel door gaat schuiven heeft bij deze weer extra onderbouwing gekregen.
    En mijn stelling is dat het niets toevoegt. Helaas hebben we nu een patstelling bereikt. Ik reageer verder niet meer op jou want er hebben meerdere posters nu aangegeven dat ze het gevit op en het gebakkelei met elkaar helemaal zat zijn, en jij bent daar erg vaak bij betrokken.
9.042 Posts
Pagina: «« 1 ... 437 438 439 440 441 ... 453 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beurs.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.124
AB InBev 2 5.538
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.226
ABO-Group 1 25
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.892
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.849
Aedifica 3 926
Aegon 3.258 323.087
AFC Ajax 538 7.092
Affimed NV 2 6.305
ageas 5.844 109.906
Agfa-Gevaert 14 2.064
Ahold 3.538 74.353
Air France - KLM 1.025 35.295
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.051
Alfen 16 25.316
Allfunds Group 4 1.517
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 425
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.987
AMG 972 134.477
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.745
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 496
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.063
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 386
Arcadis 252 8.807
Arcelor Mittal 2.035 321.004
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 287
arGEN-X 17 10.355
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.751
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.631
ASML 1.766 110.400
ASR Nederland 21 4.513
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.978
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 67
Azerion 7 3.449