Beurs.nl monitor iconMarkt Monitor
  • AEX -4,43 914,83 -0,48%
  • DE40 -107,47 22.891,68 -0,47%
  • US500^ 0,00 5.672,25 0,00%
  • US30^ 0,00 42.012,50 0,00%
  • EUR/USD 0,00 1,0813 -0,41%
  • WTI 0,00 68,29 0,00%
  • Gold spot -22,41 3.023,52 -0,74%

Imtech Terug naar discussie overzicht

Weekdraad van 12 april t/m 18 april

1.745 Posts
Pagina: «« 1 ... 50 51 52 53 54 ... 88 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 16 april 2014 11:50
    wat doen die sukkels van Goldman Sachs eigenlijk bij Imtech behalve zelf geld ophalen
    dit gaat toch helemaal nergens meer over
    wat een superslecht beleid
    snappen ze daar niet dat een hogere koers minder verwatering geeft bij emissie
    ik zit er in met 23000 aandelen en sta 23000 op verlies door die prutsers daar
  2. [verwijderd] 16 april 2014 11:50
    quote:

    Hoopmazzel schreef op 16 april 2014 11:41:

    [...]

    Maar ja,van der Hoeven (ome Cees in de goeie tijd)hield met opzet zaken achter en kreeg amper straf.
    Tante Nina Brink kwam ook weg met haar slimme verkoopconstructie ten tijde van de beursgang WorldOnline.
    Ze verdedigde zich door te zeggen, ik moest nog even een paar honderd miljoen wegzetten voor mijn familie.
  3. forum rang 4 theo1 16 april 2014 11:51
    quote:

    Hoopmazzel schreef op 16 april 2014 11:41:

    [...]

    Maar ja,van der Hoeven (ome Cees in de goeie tijd)hield met opzet zaken achter en kreeg amper straf.
    Vd Hoeven is naar Nederlandse maatstaven zwaar gestraft. Dat zegt vooral iets over de Nederlandse maatstaven natuurlijk. In de VS zou hij een paar eeuwen de bak in zijn gegaan. Dat spreekt me meer aan.

    Wat dachten jullie trouwens van een ouderwetse debt-for-equitiy swap? Dat de banken de schulden voor een lage koers omzetten in aandelen, daarna een vette reverse split waarbij fracties verloren gaan om zo de kleine aandeelhouders eruit te schudden en een bod op de rest? Van de beurs, nieuwe naam, nieuw bestuur, minimale publiciteit en opnieuw beginnen? Zou het bedrijf daar levensvatbaar genoeg voor zijn?
  4. andrejes 16 april 2014 11:53
    Imtech advies omlaag bij TGB - Market Talk
    16-04-14 11:41:03
    AMSTERDAM (Dow Jones)--Theodoor Gilissen Bankiers heeft het advies voor Imtech (IM.AE) verlaagd naar niet aanbevolen van speculatief aanbevolen. Analist Joost van Beek heeft zijn winsttaxaties naar beneden bijgesteld naar aanleiding van een recent bezoek aan het bedrijf en stelt dat de noodzakelijke schuldvermindering van EUR400 miljoen voor eind 2015 een enorme opgave is voor Imtech. Hij verwacht dat de onderneming zowel aandelen zal moeten uitgeven alsmede onderdelen verkopen, omdat de vrije kasstroom te laag is om het op eigen kracht te doen. Hierdoor zal het winstpotentieel van het aandeel verslechteren volgens de analist. Het koersdoel gaat omlaag naar EUR1,50 van EUR3,00. Omstreeks 11.40 uur noteert het aandeel 4,5% lager op EUR1,38 bij een Midkap die 0,4% oploopt. (LDF) Dow Jones Nieuwsdienst: +31-20-5715200; amsterdam@dowjones.com (END) Dow Jones NewswiresApril 16, 2014 05:41 ET (09:41 GMT)
    *Binck is niet aansprakelijk voor informatie verschaft door derden.
  5. [verwijderd] 16 april 2014 11:53
    quote:

    Hoopmazzel schreef op 16 april 2014 11:41:

    [...]

    Maar ja,van der Hoeven (ome Cees in de goeie tijd)hield met opzet zaken achter en kreeg amper straf.
    Ja, koers Ahold ging toen van 23 naar even 2..... na fraude gedoe... maar dat is hier normaal en verliezen voor Jan de werker is eigen schuld....in dit land.
  6. [verwijderd] 16 april 2014 11:54
    quote:

    easy56 schreef op 16 april 2014 11:45:

    [...]Slechts enkelen worden gestraft. De meesten krijgen gewoon commissariaten via t old boys network.
    Pcies,en ze zijn nog zeer verontwaardigd ,dat ze aangepakt zijn.
  7. Bonus aanbieding 16 april 2014 11:54
    quote:

    theo1 schreef op 16 april 2014 11:51:

    [...]

    Wat dachten jullie trouwens van een ouderwetse debt-for-equitiy swap? Dat de banken de schulden voor een lage koers omzetten in aandelen, daarna een vette reverse split waarbij fracties verloren gaan om zo de kleine aandeelhouders eruit te schudden en een bod op de rest? Van de beurs, nieuwe naam, nieuw bestuur, minimale publiciteit en opnieuw beginnen? Zou het bedrijf daar levensvatbaar genoeg voor zijn?
    Prima idee, denk alleen dat de banken daar anders over denken.
  8. [verwijderd] 16 april 2014 11:55
    quote:

    KOS schreef op 16 april 2014 11:21:

    Tja bij mij botsen het gevoel en het verstand ook de laatste dagen.
    Wellicht is er toch kans op een gedeeltelijk OGEM scenario.
    Banken hebben volledig Imtech in haar greep dat weten we toch allemaal.
    Imtech opbreken in een gezond deel en de rest in een sterfhuisconstructie.
    Uiteraad dan niets over voor de aandeelhouders.
    Ik zeg niet dat het gebeurt maar het is beslist geen onwaarschijnlijkheid.
    Ik hou er rekening mee dat wel.
    Vergeef me dat ik dit schrijf maar ik moet het helaas kwijt.
    Ja, dan zijn de aandeelhouders gezien, als je echt in je hart voelt dat dit mogelijk is dan moet je gewoon helemaal van IM afblijven, dan is er ook geen instapmoment, zelfs niet @ 1 euro

    ik denk dat ze dat niet kunnen maken, ik denk wel dat ze heel diep en ver gaan en de markt heeft IM door en door, die laten zich geen rad voor de ogen draaien.

    het probleem is waar koop je het aandeel voor een redelijk herstel, want anders is het risico de gok niet waard

    waardes van 2 euro zijn over, waardes van 1,80 héél moeilijk,
    maar 1,50 zit er in, dus als je gemiddeld op 1,15 kunt Kopen en op 1,50 er uit pak je toch 30% rendement en dat is harstikke mooi

    Wies

    ps: achteraf had je het zo goed gezien en toch ging je Long op 2 euro, zo zie je KOS deze sites kunnen een mens toch de mist doen ingaan, dat is emotie en het schrift, daarom voelde ik bijtijds aan ik moet stoppen met IM en het mijn Broker laten doen, gelukkig maar, die hebben er aan opgeschreven.

    en nu ben ik toch ook weer inliggend, zo zie je maar, want ik denk toch ( waarschijnlijk fout ) dit is in de basis een goede Toko, haalt 5 miljard omzet, heeft top bedrijven als klant , heeft historie... daar moet toch nog een keer aan te verdienen zijn er moet toch verdorie iemand zijn die zegt ik raap het op en niet via de curator.

    Wies
  9. [verwijderd] 16 april 2014 11:56
    Je hoeft dat stuk van Theodoor Gilissen Bankiers maar te lezen om van IM af te blijven, ik zie er totaal geen letter positiefs in. En zeker niet na deze zin....naar beneden bijgesteld naar aanleiding van een recent bezoek aan het bedrijf...
  10. [verwijderd] 16 april 2014 11:59
    quote:

    Eurowin schreef op 16 april 2014 11:53:

    [...]

    Ja, koers Ahold ging toen van 23 naar even 2..... na fraude gedoe... maar dat is hier normaal en verliezen voor Jan de werker is eigen schuld....in dit land.
    Klopt,ik kocht eerst fors in op iets van 3,20 in en later nog een portie op iets van 2,60.Eind oktober zat ik op Texel en lag de koers tegen de 8 euro aan.En toen moest er nog een emissie komen,was al aangekondigd.Dacht morgen maar even bellen voor de verkoop.

    Hopelijk zien we hier hetzelfde!

    Edit: ook bij Ahold hielden de Nederlandse banken de zaak overeind(met Albert Heijn als onderpand).
  11. forum rang 5 Diegy 16 april 2014 12:01
    Bij sns dacht ook niemand dat ze hun geld kwijt zouden zijn en hoopte ze op een overname. En daar ineens in de ochtend alle aandeelhouders hun geld kwijt. Kan zomaar hier ook gebeuren. Lijkt me dat het nu wel duidelijk is dat Imtech er zeer en zeer slecht voorstaat. Anders gaat de koers ook niet van 20 euro naar 1,38. Word het echt spannend of ze het gaan overleven of niet.
  12. Renesism 16 april 2014 12:01
    Ik denk als de ICT en Marina afdeling van Imtech wordt verkocht, dat het de positie van Imtecht versterkt. Kopers weten namelijk dat het slecht gaat met Imtecht, en zouden zoveel lager kunnen bieden dan de waarde van de divisie. Door de nominale waarde te verlagen kunnen zij hun onderhandelingspositie versterken doordat het verkopen van de divisies niet het enige is. Goed staaltje bestuur, simpel maar effect maar zo ondergewaardeerd door beleggers. Het is ook nooit goed hea;)
  13. [verwijderd] 16 april 2014 12:03
    Hoop op een failissement morgen, ik zal bva auctions even gaan informeren, heb wel interesee in een paar bestelwagens.

    Begin ik zelf een elktrotechnisch bedrijf met meer ebitda dan als je 5 miljard draait
  14. [verwijderd] 16 april 2014 12:06
    bijna er helemaal uitgestapt, jammer maar helaas. Meerdere kansen gehad op winst en uiteindelijk neem je dan afscheid met een goed verlies. Triest maar de werkelijkheid. Succes aan de zittenblijvers en hopelijk gaat de Toko niet kapot.
  15. [verwijderd] 16 april 2014 12:12
    quote:

    wiesje 9333 schreef op 16 april 2014 11:55:

    [...]

    ps: achteraf had je het zo goed gezien en toch ging je Long op 2 euro, zo zie je KOS deze sites kunnen een mens toch de mist doen ingaan, dat is emotie en het schrift, daarom voelde ik bijtijds aan ik moet stoppen met IM en het mijn Broker laten doen, gelukkig maar, die hebben er aan opgeschreven.

    Ik heb het kunnen redden op iets boven no-break dat scenario had ik bij de hand.
    Met veel risico door die dag 6 x de investering van het eerste aankoopbedrag in te zetten en bij de tijdelijke opleving de hele zooi eruit.
    Het had inderdaad niet gehoeven maar dat is achteraf.
    Geleerd om nog meer naar mijn eigen interpretatie te handelen en niet hopen op beter weten in.
1.745 Posts
Pagina: «« 1 ... 50 51 52 53 54 ... 88 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beurs.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.106
AB InBev 2 5.531
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.069
ABO-Group 1 23
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.827
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.804
Aedifica 3 925
Aegon 3.258 323.041
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.305
ageas 5.844 109.901
Agfa-Gevaert 14 2.062
Ahold 3.538 74.349
Air France - KLM 1.025 35.263
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.049
Alfen 16 25.180
Allfunds Group 4 1.516
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 418
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.742
AMG 971 134.223
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.744
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 495
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.047
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.798
Arcelor Mittal 2.034 320.941
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.350
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.750
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.597
ASML 1.766 109.799
ASR Nederland 21 4.507
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.831
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 66
Azerion 7 3.447