Badeend de harker schreef:
Zitten deze indicators standaard in Chartnet? Zoniet zou je dan de code met ons willen delen?
[/quote]
Lekker makkelijk he. In plaats van te proberen de achtergrond van een code te snappen op zo'n moment als nu gewoon de code van andere gebouwde indicatoren lukraak vragen getuigt wel van veel brutaliteit. Echt pfff valt mijn bek van open.
[quote=BouillabaisseKok op de Ark Noach]
[quote=Psylo] Inhoud[/quote] Zie nu dat ik je vraag niet goed heb beantwoord. Was ook druk vandaag in het museum. Maandag is het museum gesloten en alleen toegankelijk voor groepen. Komt er op neer dat vaak bejaarden en meestal vrouwen het museum op maandag bezoeken.
De reden dat er zo vaak gedeeld wordt door 8 is een factor te berekenen waarop de onderliggende index of fonds in beweging komt. Gann beschouwde een getal gedeeld door 8 als een Angle (lijn) vanuit de top en dan omlaag krijg je Median Lijn dit weer gedeeld door 8 en vervolgens vermenigvuldigd met de factor geeft een signaallijn.
Onderstaand heb je een link waarop je het kan nalezen is meer een mathematische opstelling dan een uitleg van de theorie.
tradinglib.com/trading-strategies/mur...