plusmin schreef op 8 januari 2024 00:46:
[...]
Waarom zou iemand iets schrijven over wat jij níet geschreven hebt? Deze reactie van u mist alle logica.
Er wordt vooral gereageerd op wat u wél schrijft en dan vooral over hoe u quotes selectief iets aanpast of zo verandert dat de eerste inhoud ineens is verdraaid. Dat is niet kies.
Daarnaast reageert u structureel niet op inhoudelijke responsen, waarvan de inhoud u niet welgevallig is, als uw ongelijk wordt aangegeven. Als voorbeeld de koers van de roebel die u volkomen onjuist hier projecteerde.
Wanneer Luchtschip '2 voetbalveldjes' als illustratie gebruikt voor hoe klein en onzinnig de terreinwinst aan russische zijde was (welke u structureel als dikke winst probeert weer te geven) dan gaat u hier herhaaldelijk over door.
Beste Karel, het verschil tussen 2 of 80 van die veldjes maakt geen zak uit als het waardeloze weilandjes en een greppel langs een bomengrens betreft.
Dat de russen daar gewetenloos 100-en, zo niet 1000 mannen, voor offeren is waarom ik het geen 'winst' noemde maar een krankzinnige strategie. Géén winst dus, zoals ik ook eerder al aangaf.
Ook daar wilde u blijkbaar geen inhoudelijke reactie op geven, helaas.
Uw modus operandi op dit draadje is ondertussen wel duidelijk en wordt eentonig (saai).
Zijn we het nu overigens eens dat Deepstatelive objectief is? En dus niet Pro-Oekraïens!
Waarom zouden ze anders al die russische winsten benoemen en geen enkele winst voor Oekraïne?
Dat laatste vernam ik overigens uit uw eigen dagelijkse updates.
(…)