Beurs.nl monitor iconMarkt Monitor
  • AEX +8,78 922,75 +0,96%
  • DE40 -92,64 23.288,06 -0,40%
  • US500^ 0,00 5.677,02 0,00%
  • US30^ 0,00 41.975,80 0,00%
  • EUR/USD 0,00 1,0903 -0,06%
  • WTI 0,00 67,05 0,00%
  • Gold spot +2,10 3.052,36 +0,07%

Pharming maart 2023

12.565 Posts
Pagina: «« 1 ... 412 413 414 415 416 ... 629 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 6 Daexter 26 maart 2023 23:31
    quote:

    Pannenkoek schreef op 26 maart 2023 22:48:

    [...]

    Mijn nickname was zoals je weet Eric de Rus. Met de oorlog die gestart is door Rusland in de Oekraïne heb ik echter niks te maken. Ik heb meerdere keren zelfs aangegeven dat ik tegen die oorlog ben. Toch vonden mensen het nodig om m'n nickname te misbruiken om hun eigen punt te maken. Als ik daar over klaagde bij de moderatie kreeg ik als antwoord dat het beter zou zijn als ik m'n nick zou wijzigen.

    Ik heb uiteindelijk mijn nick gewijzigd in Sir Short. Omdat ik short zit vond ik dat wel een leuke nick, de alliteratie vond ik leuk. Nooit bij stil gestaan dat je dit ook kunt uitleggen als SS. Sommige reageerders, waaronder jij Marrr, maakten daar gretig gebruik van en postten reacties waarin mijn nick in verband werd gebracht met de SS.

    Ik vond dat zeer ongepast en toen ik daarover klaagde bij de moderatie kreeg ik nul op het rekest. Vervolgens heb ik me laten verwijderen.

    Daarom dus. Dit is ook meteen mijn laatste reactie op jou omdat ik niet zoveel op heb met mensen die mij vergeleken hebben met de SS. Bedankt voor je begrip.
    Mooi verhaal en eerlijke en oprecht. Had de link even gemist inderdaad, maar kom hier ook niet dagelijks vanwege het vele gezever. Eric de Rus heb ik veel zinnige dingen zien zeggen en als shorter 1 van de lichtende voorbeelden waar andere shorters wat mij betreft een voorbeeld aan mogen nemen.

    c'est le ton qui fait la musique

    Flauw grapje Pannekoek zou je ook kunnen afkorten als PKK :)

    Volgens mij moet je je niet teveel aantrekken wat allerlei kneuzen hier op het forum roepen. Maar snap ook wel je manier van handelen. Sterkte morgen, en allicht is het wijs om een deel direct te coveren en een deel bij de eerste terugval over enkele dagen. Hoewel het nieuws goed is voor een koers boven de 2 euro zal er vast ook nog een moment komen dat de koers weer terugvalt, maar of dat nog lager zal zijn dan 1,50 valt te bezien
  2. dewarmehand 26 maart 2023 23:32
    Souni schreef regelmatig tot vervelends toe

    Tiktoktiktok pharming......WAKE UP


    Morgenvroeg gaat het gebeuren jongen.

    Proficiat alle positivo's en succes namens mijn vrouw en kinderen.

    De warmehand.
  3. forum rang 4 bikes 26 maart 2023 23:36
    (ABM FN-Dow Jones) Het aandeel Pharming Group is vrijdag op de Amerikaanse Nasdaq 32,7 procent hoger gesloten op 14,96 dollar.

    Vrijdagavond kreeg Pharming goedkeuring van de Amerikaanse FDA voor leniolisib voor de behandeling van APDS bij volwassen en pediatrische patiënten van 12 jaar en ouder. Dit maakte het biotechbedrijf vrijdagavond bekend.

    "De goedkeuring en spoedige lancering van Joenja (leniolisib), ons tweede commerciële product, brengt ons dichter bij ons doel om een toonaangevende wereldwijde onderneming gericht op behandeling van zeldzame ziekten te worden die zich inzet voor patiëntengemeenschappen met onvervulde medische behoeften", zei CEO Sijmen de Vries in een toelichting.

    Het geneesmiddel, met voorrang beoordeeld, is goedgekeurd op basis van de bevindingen van een multinationale, drievoudig-blinde, placebo-gecontroleerde, gerandomiseerde fase II/III klinische studie, die de effectiviteit en veiligheid evalueerde bij 31 patiënten met APDS van 12 jaar en ouder.

    Met de goedkeuring van Joenja heeft de FDA aan Pharming een zogeheten priority review voucher toegekend. Volgens de voorwaarden van Pharmings exclusieve licentieovereenkomst met Novartis voor leniolisib uit 2019, heeft Novartis het recht om de PRV van Pharming te kopen voor een klein minderheidsaandeel van de waarde van de PRV.

    Pharming zal mijlpaalbetalingen doen aan Novartis en een andere partij voor de goedkeuring en eerste commerciële verkoop voor een totaalbedrag van 10,5 miljoen dollar. Daarna volgen nog bepaalde aanvullende mijlpaalbetalingen aan Novartis voor een totaalbedrag van maximaal 190 miljoen dollar na het bereiken van bepaalde leniolisib verkoopmijlpalen.

    "We zijn ook overeengekomen om gefaseerde royaltybetalingen aan Novartis te doen, berekend als een laag dubbelcijferig tot hoog-tien dubbelcijferig percentage van de nettoverkopen van leniolisib", aldus Pharming.

    Het besluit van de FDA werd eigelijk pas medio volgende week verwacht.

    De vergunningaanvraag voor leniolisib bij het Comité voor geneesmiddelen voor menselijk gebruikvan het Europees Geneesmiddelenbureau EMA wordt momenteel beoordeeld. Pharming verwacht dat het CHMP zijn advies in de tweede helft van 2023 zal uitbrengen.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999
  4. Rendement60 26 maart 2023 23:41
    EMA kan nu eerder ook zo goed als zeker goedkeuring geven en dit zal de koers morgen ook extra hoger stuwen. Denk dat het hard kan gaan morgen
  5. [verwijderd] 26 maart 2023 23:52
    quote:

    Daexter schreef op 26 maart 2023 23:31:

    [...]

    Mooi verhaal en eerlijke en oprecht. Had de link even gemist inderdaad, maar kom hier ook niet dagelijks vanwege het vele gezever. Eric de Rus heb ik veel zinnige dingen zien zeggen en als shorter 1 van de lichtende voorbeelden waar andere shorters wat mij betreft een voorbeeld aan mogen nemen.

    c'est le ton qui fait la musique

    Flauw grapje Pannekoek zou je ook kunnen afkorten als PKK :)

    Volgens mij moet je je niet teveel aantrekken wat allerlei kneuzen hier op het forum roepen. Maar snap ook wel je manier van handelen. Sterkte morgen, en allicht is het wijs om een deel direct te coveren en een deel bij de eerste terugval over enkele dagen. Hoewel het nieuws goed is voor een koers boven de 2 euro zal er vast ook nog een moment komen dat de koers weer terugvalt, maar of dat nog lager zal zijn dan 1,50 valt te bezien
    Dank je Daexter, AB.

    Tsja, ben met je eens dat je je niet teveel aan moet trekken van de kneuzen op dit forum. Echter, in dit geval vond ik dat ik moest reageren.

    Voor mij wordt het de komende tijd inderdaad een spannende periode. Maar ja, dat hoort er bij.

    Ik heb het al eerder gemeld op dit forum, ik heb respect voor de vasthoudendheid en het geloof van de roze brillen. Ik had deze wending niet verwacht. Maar ja, soms moet je ook je verlies erkennen. Voorlopig ben ik degene die dat zal moeten doen. Bij deze :))

    Nog geen idee wat ik ga doen met m'n short-positie.
  6. DeDekker 27 maart 2023 02:19
    quote:

    Eric_80 schreef op 26 maart 2023 14:38:

    [...]

    Ik heb even je tekst verkort.

    Degene die zeggen/zeiden dat er maar kruimels overblijven zijn veelal ook degene die zeiden dat er überhaupt geen goedkeuring zou komen en de posters die pharming en SdV sowieso geen warm hart toe lijken te dragen.

    Dit is gok ik gewoon hopen het sentiment negatief krijgen voor short posities of niet gunnen dat het wel goed gaat en dus hun ongelijk wordt bewezen.

    Ik denk zelf dat Pharming een hele goede omzet erbij krijgt en omdat alle kosten met ruconest betaald kunnen
    worden (en er nog als alle set up kosten weg zijn winst overblijft) de netto winst over leniolisib minimaal net zo hoog zal zijn als ruconest de laatste jaren.

    Dit zal er voor zorgen dat het vermogen duidelijk wordt vergroot.

    Zelfs als ruconest elk jaar iets qua verkopen terugloopt, dan zal de omzet en winst nog meer dan voldoende blijven om alle kosten te dekken.
    Gezien de reacties van mensen op u tekst twijfel ik ook of het daadwerkelijk kruimels worden. Pharming zal vast een en ander uitgezocht hebben met omzet/winst wat er voor pharming overblijft.
  7. forum rang 10 voda 27 maart 2023 05:33
    Goedemorgen allemaal op deze wel hele speciale dag!

    Velen kijken al jaren naar deze dag uit. Ik ook uiteraard. Het zal een memorabele dag worden met een enorme omzet in stuks. Zelf schat ik in tussen de 150-180 miljoen stuks of meer. Ik reken (hoop) op een koersstijging van minstens 40%.

    Ik heb weinig geslapen, moet de hele tijd denken aan dit moment.

    Ik wens iedereen heel erg veel succes, in ieder geval krijgt een groep patiënten eindelijk een geneesmiddel voor hun ziekte, dat is ook heel erg belangrijk, ook al is die groep niet groot.
  8. forum rang 10 voda 27 maart 2023 05:36
    Ook heel erg sportief van Arend Jan Kamp deze felicitatie. Hij was in het verleden nogal kritisch over Pharming!

    Vooruitblik: blijf door de risico's heen vooral de kansen zien

    Categorie: Vooruitblik , Beurs vandaag, Redactioneel
    Door Arend Jan Kamp op zondag 26 maart 2023

    Vooruitblik: blijf door de risico's heen vooral de kansen zien
    Gefeliciteerd Pharming en alle stakeholders!

    www.iex.nl/Premium/Adviezen/769761/Vo...
  9. forum rang 10 voda 27 maart 2023 05:37
    Voor Pharming bleek het afgelopen vrijdag al D-Day, want toen gaf de Amerikaanse toezichthouder FDA groen licht voor leniolisib. Dat is een paar dagen eerder dan voorzien. Het aandeel Pharming is vrijdag op de Amerikaanse Nasdaq 32,7 procent hoger gesloten op 14,96 dollar.

    Door: ABM Financial News.

    info@abmfn.nl
    (ingekort)
  10. forum rang 4 Eric_80 27 maart 2023 05:50
    Ook vanuit hier (omgeving Den Haag) een hele goede morgen.

    Laat het maar een mooie dag worden waarin records verbroken mogen worden :).

    Ben het met Voda eens dat een koersstijging van 40% haalbaar moet zijn, alhoewel ik stiekem hoop op een heel stuk meer de komende dagen/weken. De 1,40+ is excl. Leniolisib reeds ruimschoots aangetikt. "stiekem" komt hier ook een stukje hebberigheid bij kijken, waar ik/we voor moet(en) waken.

    Houdt de stukken lekker vast allemaal en ga er met je volle gewicht op zitten en bewaak ze met je leven, ze worden goud waard!! :)
  11. forum rang 4 Jeliazkov 27 maart 2023 05:52
    Goedemorgen, de dag dat je wist dat die ging komen en desalniettemin spannend genoeg om vroeg wakker te worden, klaarblijkelijk.
    Succes en plezier!
  12. Jan Diederick 27 maart 2023 05:54
    quote:

    voda schreef op 27 maart 2023 05:33:

    Goedemorgen allemaal op deze wel hele speciale dag!

    Velen kijken al jaren naar deze dag uit. Ik ook uiteraard. Het zal een memorabele dag worden met een enorme omzet in stuks. Zelf schat ik in tussen de 150-180 miljoen stuks of meer. Ik reken (hoop) op een koersstijging van minstens 40%.

    Ik heb weinig geslapen, moet de hele tijd denken aan dit moment.

    Ik wens iedereen heel erg veel succes, in ieder geval krijgt een groep patiënten eindelijk een geneesmiddel voor hun ziekte, dat is ook heel erg belangrijk, ook al is die groep niet groot.
    GM Voda, het is je gegund.
    Ik hoop dat iedereen z’n stukken vasthoudt en geen verkooporders inlegt in de ochtend. Dan kan de koers zelfs tot 1,80 m.i.. en in de middag als de persconferentie positief is kan zelfs de 2 worden aangetikt. Zolang het aanbod maar laag is, dus mensen: LAAT JE STUKKEN LEKKER STAAN EN BLIJF VAN DIE VERKOOPKNOP AF!!
  13. forum rang 7 TonR 27 maart 2023 06:21
    quote:

    Wilbar schreef op 26 maart 2023 21:14:

    [...]
    Maar wie loopt op de hoge hakken?
    Vlak Eric niet uit ;-)
  14. forum rang 7 TonR 27 maart 2023 06:30
    quote:

    Pannenkoek schreef op 26 maart 2023 21:50:

    [...]

    Ik denk dat Braniek daar anders over denkt :)))
    I know Eric
12.565 Posts
Pagina: «« 1 ... 412 413 414 415 416 ... 629 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beurs.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.103
AB InBev 2 5.531
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.022
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.825
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.796
Aedifica 3 925
Aegon 3.258 323.027
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.303
ageas 5.844 109.900
Agfa-Gevaert 14 2.062
Ahold 3.538 74.345
Air France - KLM 1.025 35.259
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.049
Alfen 16 25.142
Allfunds Group 4 1.516
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 417
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.701
AMG 971 134.187
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.743
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 492
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.042
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.789
Arcelor Mittal 2.034 320.926
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.349
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.750
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.580
ASML 1.766 109.711
ASR Nederland 21 4.507
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.813
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 66
Azerion 7 3.441