Beurs.nl monitor iconMarkt Monitor
  • AEX +8,78 922,75 +0,96%
  • DE40 -92,64 23.288,06 -0,40%
  • US500^ +60,82 5.677,02 +1,08%
  • US30^ +399,00 41.975,80 +0,96%
  • EUR/USD 0,00 1,0906 -0,32%
  • WTI +0,52 67,05 +0,78%
  • Gold spot +15,97 3.050,31 +0,53%

Novacyt de volgende biotech raket!

70.923 Posts
Pagina: «« 1 ... 3061 3062 3063 3064 3065 ... 3547 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 4 Louis7 4 mei 2021 10:17
    quote:

    Moefie schreef op 4 mei 2021 09:55:

    Wat betreft die 1-share orders, daar is zelfs onderzoek naar gedaan...

    papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstr...

    Abstract

    1-share trades are the most common odd lot trade size, accounting for 9.62% of all odd lot transactions and 3.65% of all trades on NASDAQ in 2012. While 50.41% of 1-share trades result from broken orders, 34.89% of 1-share trades are intentional. We provide evidence that traders use 1-share trades to “ping” for hidden liquidity. In particular, our results indicate that 1-share trades are disproportionately aggressive and also execute against hidden liquidity more than any other odd lot trade size. We also find a relative increase in trading immediately following a 1-share trade. Our results support Clark-Joseph (2014), who suggests that traders may use small, unprofitable trades to detect information from other traders. Specifically, 1-share trades represent the minimum cash outlay necessary to trade, while simultaneously producing the smallest possible effects on a market maker’s inventory, and in turn, a security’s price.
    Bedankt voor het delen, AB!. Heb even de tekst vertaald :

    1-aandeelorders en transacties.

    Transacties met 1 aandeel zijn de meest voorkomende handelsomvang van oneven lot, goed voor 9,62% van alle transacties met oneven lot en 3,65% van alle transacties op NASDAQ in 2012. Terwijl 50,41% van de transacties met 1 aandeel het resultaat zijn van gebroken orders, is 34,89% van 1 -aandelentransacties zijn opzettelijk. We leveren bewijs dat handelaren transacties met 1 aandeel gebruiken om te "pingen" voor verborgen liquiditeit. Onze resultaten geven in het bijzonder aan dat transacties met 1 aandeel onevenredig agressief zijn en ook meer worden uitgevoerd tegen verborgen liquiditeit dan enige andere oneven partijhandelsomvang. We zien ook een relatieve toename van de handel onmiddellijk na een handel met 1 aandeel. Onze resultaten ondersteunen Clark-Joseph (2014), die suggereert dat handelaren kleine, niet-winstgevende transacties kunnen gebruiken om informatie van andere handelaren te detecteren. In het bijzonder vertegenwoordigen transacties met 1 aandeel de minimale contante uitgaven die nodig zijn om te handelen.
  2. forum rang 4 HOBBYMAN 4 mei 2021 10:35
    quote:

    DeZwarteRidder schreef op 4 mei 2021 10:10:

    [...]

    Het is volkomen duidelijk 'wat er achter zit'; ze kunnen hun testen niet meer verkopen.
    Welnee, ze draaien nu zo goed dat ze zich dit goed kunnen veroorloven. Dit is peanuts voor hun.!
  3. forum rang 10 DeZwarteRidder 4 mei 2021 10:49
    quote:

    snowhmr schreef op 4 mei 2021 10:37:

    Allen,
    Niet meer reageren op de zwarte ridder tot hij met enig bewijs komt ipv die domme one liners.
    Ik voorspel nog veel meer giften van testen, PCR-testen hebben hun beste tijd gehad.
  4. [verwijderd] 4 mei 2021 10:51
    quote:

    DeZwarteRidder schreef op 4 mei 2021 10:49:

    [...]

    Ik voorspel nog veel meer giften van testen, PCR-testen hebben hun beste tijd gehad.
    Dat zeg je al een jaar.
  5. forum rang 10 DeZwarteRidder 4 mei 2021 11:03
    quote:

    Tommaco schreef op 4 mei 2021 10:51:

    [...]Dat zeg je al een jaar.
    Des te meer reden om het serieus te nemen, want aan alles komt een eind, zelfs aan een pandemie.
  6. forum rang 10 voda 4 mei 2021 11:06
    quote:

    DeZwarteRidder schreef op 4 mei 2021 11:03:

    [...]
    Des te meer reden om het serieus te nemen, want aan alles komt een eind, zelfs aan een pandemie.
    Dat zei je vorig jaar ook!
  7. forum rang 4 Louis7 4 mei 2021 11:20
    quote:

    Harton schreef op 4 mei 2021 11:10:

    Goedemorgen,

    DZR is aan het vissen en heeft voortdurend beet.

    gr,
    Triest, echt triest..
  8. Prijsman 4 mei 2021 11:27
    quote:

    Harton schreef op 4 mei 2021 11:10:

    Goedemorgen,

    DZR is aan het vissen en heeft voortdurend beet.

    gr,
    Hij heeft zijn dagelijkse ronde weer gehad.
    Na een uurtje of 12 houdt het meestal op. Dan is zijn schermtijd voorbij.

    Het Renewi forum is het enige forum waar de heer baat bij heeft, daar post hij wel normaal.
  9. forum rang 4 Louis7 4 mei 2021 11:32
    quote:

    Prijsman schreef op 4 mei 2021 11:27:

    [...]

    Hij heeft zijn dagelijkse ronde weer gehad.
    Na een uurtje of 12 houdt het meestal op. Dan is zijn schermtijd voorbij.

    Het Renewi forum is het enige forum waar de heer baat bij heeft, daar post hij wel normaal.
    Hij is verdrietig omdat hij zijn vriend Bart mist, ze kunnen niet meer samen op pad..

    :-))
  10. forum rang 7 €URO-Trader 4 mei 2021 11:37
    quote:

    DeZwarteRidder schreef op 4 mei 2021 11:03:

    [...]
    Des te meer reden om het serieus te nemen, want aan alles komt een eind, zelfs aan een pandemie.
    om de paar jaar vergaat de wereld beweren doemdenkers. Kijkend naar buiten zie ik ze voorbij sjokken, " weer niet gelukt".
  11. forum rang 4 Louis7 4 mei 2021 12:24
    quote:

    Tommaco schreef op 4 mei 2021 10:51:

    [...]

    Dat zeg je al een jaar.
    De Zwarte Ridder is gewoon een zuurpruim..

    :-))
  12. forum rang 4 Louis7 4 mei 2021 12:46
    Koersdaling van het Novacyt-aandeel: tijd om eruit te komen of koopmogelijkheid?
    4 mei 2021

    De aandelen van Novacyt (LON: NCYT) kelderden in april na het nieuws dat het een belangrijk contract met de Britse regering had verloren, een nuttige herinnering dat een groot deel van de groei van het aandeel van bedrijven die diagnostische kits en andere technologie leveren om de Covid-pandemie te bestrijden, afhing van het veiligstellen van en het behouden van overheidscontracten.

    Novacyt, een biotechgroep die gespecialiseerd is in klinische diagnostiek, had zijn aandelen zien stijgen van 14.00p op 4 januari 2020 aan het begin van de Covid-crisis naar een hoogtepunt van 1.194p in oktober van dat jaar, alvorens terug te vallen naar 833.00p op 2 januari. 2021, wat neerkomt op een prestatie van 12 maanden van 5.850%.

    Op 9 april van dit jaar bracht Novacyt een verrassende verklaring uit dat het er niet in was geslaagd om een verlenging van zijn contract met de Britse overheid te verkrijgen voor de levering van PROmate, een goedgekeurd testproduct, dat zijn aandelen met 42% deed dalen van 690,00 p naar 397 pence met een mogelijke 'materiële' impact op haar Q420-inkomsten. Ongeveer de helft van de omzet in Q121 werd gedreven door verkopen aan de overheid, waarvan het grootste deel afkomstig was van de verkoop van PROmate, terwijl de rest van de inkomsten van Novacyt afkomstig was van groei in internationale verkoop en uitbreiding van de testactiviteiten van het bedrijf in de privésector.

    In zijn laatste operationele update benadrukte chief executive Graham Mullis de voortdurende ontwikkeling en uitbreiding van hun Covid-19-portfolio's, met een aantal lanceringen die later dit jaar gepland staan, waaronder: een PathFlow laterale flow test (LFT) om SARS-CoV-2 IgG te detecteren antilichamen; een genesig CE Mark-test met drie genen voor polymerasekettingreactie (PCR); een target-test met twee genen en een test om E484K te identificeren, een sleutelmutatie die wordt aangetroffen in alle huidige zorgwekkende varianten, beide uit de PROmate PCR-portfolio.

    Dit jaar is al het CE-markering VariPLEX-assaypanel gelanceerd om meerdere varianten van Novacyt's SNPsig PCR-genotyperingsportfolio te detecteren, dat met zijn acht andere assays Novacyt gelooft dat het 'de meest complete variantdetectieportfolio is die momenteel beschikbaar is om de wereldwijd voorkomende varianten van SARS aan te pakken. CoV-2 ”.

    Novacyt verwacht dat zijn PathFlow Sars-CoV-2 Antigen, een professionele LFT voor thuisgebruik met nasale uitstrijkjes, een resultaat zal opleveren in 15 minuten en aanzienlijke inkomsten zal genereren. PROmate blijft de enige direct-to-PCR-assay die is goedgekeurd door de Technology Validation Group in het VK en maakt tests van dichtbij bij de patiënt mogelijk met resultaten in minder dan 90 minuten.

    Novacyt werkt aan een wereldwijd gediversifieerde inkomstenbasis
    Aan de operationele kant bouwt Novacyt voort op haar commerciële activiteiten om een ??wereldwijd gediversifieerde inkomstenbasis te verzekeren, terwijl haar dochterondernemingen Primerdesign en Microgen Bioproducts zijn opgenomen in het nationale kader van Public Health England, wat betekent dat PHE- en NHS-ziekenhuizen hun producten kunnen kopen zonder de behoefte aan een direct contract.

    Mullis beschreef 2020 als een 'transformationeel' jaar voor het bedrijf, zoals blijkt uit de handelsupdate voor het volledige jaar 2020. Novacyt rapporteerde aan het einde van het jaar een sterke kaspositie van £ 92 miljoen, vergeleken met £ 1,6 miljoen het voorgaande jaar. De omzet voor 2020 steeg met meer dan 20x tot £ 277 miljoen, vergeleken met £ 11,5 miljoen voor 2019, terwijl de winst voor het jaar £ 187 miljoen bedroeg.

    Vorig jaar kon de groep alle uitstaande schulden afbetalen , waardoor het bedrijf voor het eerst in zijn geschiedenis schuldenvrij werd. De kracht van de balans komt ook tot uiting in de overname van IT-IS International , een ontwikkelings- en productiebedrijf voor diagnostische instrumenten.

    Het succes van Novacyt vorig jaar - en de groei van de aandelenwaarde - was voornamelijk te danken aan het early mover-voordeel, maar de groeiende concurrentie zal een herhaling van dit jaar onwaarschijnlijk maken, terwijl er ook een aanhoudend risico is dat contracten niet worden verlengd. Voorlopig blijft de markt voor LFT-tests sterk, waarvan concurrent Abingdon Health schat dat deze in 2025 meer dan £ 10 miljard waard is. Novacyt is een bedrijf met een sterke balans, een wereldwijde inkomstenbasis, een drukke productpijplijn en de expertise die nodig is om inspelen op veranderingen in de marktvraag naar medische producten. Novacyt handelt momenteel tegen 457,4p.

    (vertaald door Google Translate)

    www.thearmchairtrader.com/novacyt-sha...
  13. [verwijderd] 4 mei 2021 12:59
    Gaan we Covid-19 ooit echt uitroeien of wordt het endemisch in sommige gebieden? Science Alert vroeg acht experts in de epidemiologie om raad. Drie kwart van hen verwacht dat corona altijd in ons midden blijft.

    Professor James Wood van de Australische University of New South Wales (UNSW) in Sydney legt uit: “Toen de varkenspest in 2009 uitbrak was de ziekte binnen een jaar endemisch en verdrong hij het bestaande H1N1-griepvirus.” Zo zijn er heel veel virussen die eerder verantwoordelijk waren voor pandemieën, zoals de Spaanse griep van 1918, die vandaag de dag nog steeds circuleren.

    Het compleet elimineren van een virus valt ook niet mee. Tot nu toe heeft de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) slechts twee ziektes bestempeld als uitgeroeid: de runderpest en de pokken. Voor beiden was een lange wereldwijde vaccinatiecampagne nodig om groepsimmuniteit te bereiken.

    Dr. Lee Riley van UC Berkeley noemt een belangrijk obstakel bij het elimineren van Covid-19: het virus kan muteren in een variant die resistent is tegen vaccins. “Op plaatsen waar er een mix bestaat van gevaccineerde en ongevaccineerde groepen, leiden de vaccins tot druk op het virus om te muteren en zich te verspreiden onder ongevaccineerde en mogelijk ook gevaccineerde mensen.” Het is dus extra belangrijk dat iedereen zich laat vaccineren.

    www.msn.com/nl-nl/gezondheid/medisch/...
70.923 Posts
Pagina: «« 1 ... 3061 3062 3063 3064 3065 ... 3547 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Beurs.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.103
AB InBev 2 5.531
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.021
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.825
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.796
Aedifica 3 925
Aegon 3.258 323.027
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.303
ageas 5.844 109.900
Agfa-Gevaert 14 2.062
Ahold 3.538 74.345
Air France - KLM 1.025 35.259
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.049
Alfen 16 25.141
Allfunds Group 4 1.516
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 417
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.700
AMG 971 134.186
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.743
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 492
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.042
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.789
Arcelor Mittal 2.034 320.926
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.349
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.750
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.580
ASML 1.766 109.708
ASR Nederland 21 4.507
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.813
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 66
Azerion 7 3.441