Deutsche Bank verhoogt koersdoel Euronext
woensdag 30 oktober 2024 08:56
(ABM FN-Dow Jones) Deutsche Bank heeft het koersdoel voor Euronext verhoogd van 105,00 naar 116,00 euro en handhaafde het koopadvies op de beursuitbater. Dit bleek woensdag uit een rapport van de Duitse bank.
Analist Benjamin Goy blikte al vooruit op de beleggersdag van Euronext volgende week. Dan komt het bedrijf met nieuwe doelstellingen voor de middellange termijn. "Een omzetgroeidoelstelling van +5 procent zou Euronext op gelijke hoogte brengen met wereldwijde sectorgenoten, voor het eerst in de geschiedenis", aldus Goy. En dat zou een verdere koersstijging mogelijk maken, denkt hij.
Op dit moment noteert het aandeel Euronext nog altijd tegen een grotere korting dan gebruikelijk in vergelijking tot sectorgenoten, "ondanks het verbeterde groeiprofiel".
Het aandeel Euronext sloot dinsdag op 103,10 euro.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
Bron: ABM Financial News