beurs.nl

monitor icon Market Monitor

Beurscodes, betekenis en hulp bij zoeken

Europa

AEX
Euronext Amsterdam
BRU
Euronext Brussels
PSE
Euronext Paris
LIS
Euronext Lissabon
CHX
CBOE Europe, grote(re) EU aandelen
NAV
Investment Funds (NAV)

Noord-Amerika

NYS
New York Stock Exchange
OTC
CBOE BZX Exchange (US)
TSE
Toronto Stock Exchange

Kunt u een instrument niet vinden?

Zoek dan via de zogenaamde ISIN code. Elk instrument, aandeel etc. heeft een unieke code.

Kies vervolgens - wanneer er meerdere resultaten zijn - de notering op de beurs van uw keuze.

Waar vind ik die ISIN code?

Google de naam van het instrument, aandeel etc. met de toevoeging 'ISIN'.

Als zoeken op ISIN code geen resultaten oplevert hebben wij het instrument of aandeel niet in onze koersendatabase.

Nieuws Binnenland

Eurocommercial Properties verhoogt dividend

(ABM FN-Dow Jones) Eurocommercial Properties heeft vorig jaar de waarde van zijn vastgoed zien toenemen terwijl de huurinkomsten stegen en verhoogt daarom het dividend. Dat maakte het vastgoedbedrijf donderdag bekend.

De marktwaarde van de vastgoedportefeuille steeg met 3,1 procent in 2024, waarvan 2,1 procent in de afgelopen zes maanden, terwijl de nettoschuld stabiel bleef.

De netto-inkomsten uit vastgoed stegen intussen met 5,9 procent naar 197,9 miljoen euro, vooral door een stijging van de huurinkomsten met 3,5 procent en door lagere kosten, waaronder minder oninbare leningen. De rentekosten stegen nauwelijks en waren goed afgedekt, volgens Eurocommercial.

Het directe beleggingsresultaat steeg 3 procent naar 2,39 euro per aandeel .

Het bedrijf stelt een verhoging van het dividend voor met 5,9 procent, van 1,70 tot 1,80 euro per aandeel. Daarmee wordt het doel gerealiseerd om 75 procent van het directe beleggingsresultaat uit te keren.

Outlook

Eurocommercial voorziet een direct beleggingsresultaat in 2025 van 2,40 tot 2,45 euro per aandeel. De vooruitzichten zijn solide voor de winkelcentra, maar blijven gekoppeld aan het macro-economische klimaat en geopolitieke spanningen, stelde het bedrijf.

Eurocommercial rekent op huurverhogingen door indexatie en extra huurinkomsten door contractvernieuwingen en wisseling van huurders. Ook kan de waarde van de portefeuille verder stijgen dit jaar, mits de rendementen op winkelvastgoed gelijk blijven aan het huidige niveau.  

Het aandeel Eurocommercial sloot donderdag 3,7 procent lager.

Bron: ABM Financial News

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 
NEEM NU IEX PREMIUM MET 58% KORTING> NU 3 MAANDEN AANDELENANALYSES EN TIPS VOOR €24,95

Aandelenadviezen van IEX.nl

  1. Premium
    Te laag bod op Just Eat Takeaway 24 feb | Analyse en Advies
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium

Technische analyses van Tostrams.nl

  1. Premium
    AMG aast op doorbraak; upside van 30% lonkt 28 feb | Lange termijn adviezen
  2. Premium
  3. Premium
  4. Premium
  5. Premium